piątek, 13 lipca 2012

Black Flowers


Podczas mojej przeprowadzki do nowego lokum, wiele rzeczy zapodziało się i zmieniło swoje miejsce, więc teraz szukam czegoś konkretnego godzinami :) Jednak parę dni temu znalazłam mój Marni('owy) naszyjnik :P Zestawiłam go z również wygrzebaną z dna pudła kardiganem w kwieciste wzory. Poniżej zdjęcia.
W między czasie czekam na dostawę z Hoss Intropii, gdzie wygrałam parę ciuchów (post 'HossIntropia') Niestety spodnie na które tak liczyłam zostały wyprzedane i musiałam zamienić je na coś innego ze sklepu. Wybrałam buty, których wcześniej nie zauważyłam, ale z tego co widziałam każda osoba, która również wygrała ciuchy od nich miała je w swoich "the chosen one's" :) Teraz oczekuje czekać i kiedy do mnie dotrą, na pewno wrzucę zdjęcia :) /xoxo


When I was changing my apartment for new one, I packed many things which I have no idea were they are now :P And few days ago I found my Marni for H&M necklace and my flowerles cardigan. So I match them  together and the photos you can find below. 
Meanwhile, of creating new outfits, I am waiting for my winning stuff from Hoss Intropia - and honestly - I can't wait to see them :) Unfortunetly I had to change my beautiful green trousers for another thing but I don't regret because I found great shoes instead :P You can see all things at > Hoss Intropia post.
I could show you the shoes I've choosen but there went out of them.


2 komentarze: